Aicinām diskutēt par bioekonomikas attīstību Latvijā

""

2018.gada 30.janvarī Ziemeļu Ministru padomes biroja ēkā aicinām uz tikšanos ar Latvijas un Somijas bioekonomikas ekspertiem, lai kopīgi diskutētu par bioekonomikas attīstību Latvijā, nepieciešamajām aktivitātēm, priekšnosacījumiem un izaicinājumiem. Piedalīties aicināti visi interesenti.

Tikšanās laikā eksperte no JAMK Lietišķo zinātņu universitātes Anna Aalto dalīsies Somijas pieredzē bioekonomikas attīstīšanā. Pēc tam Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) pārstāves Irīnas Kulitānes vadībā norisināsies diskusijas par Vidzemes reģiona bioekonomikas profila un rīcības plāna izstrādi. Savukārt pasākuma noslēgumā Vides risinājumu institūta (VRI) izpilddirektore Inese Suija – Markova vadīs diskusiju par Virtuāla Baltijas jūras reģiona bioloģiskās uzņēmējdarbības centra izveidi. Plašāka pasākuma programma pieejama šeit.

Diskusijai iespējams pieteikties līdz 2018.gada 18.janvārim, sūtot e-pastu uz adresi santa.niedola@vidzeme.lv, tajā norādot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvētās organizācijas nosaukumu, amatu, kā arī telefona numuru. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Diskusija tiek rīkota 2017.gada 1.oktobrī uzsāktā Interreg Baltijas Jūras reģiona programmas finansētā projekta “Bioekonomikas inovāciju sistēmas attīstīšana reģionos (RDI2CluB)” Nr. R043 ietvaros. Projekta mērķis ir atbalstīt gudru un ilgtspējīgu bioekonomikas nozaru attīstību un izaugsmi Baltijas jūras reģionā, īpaši no lielajām pilsētām attālinātās teritorijās.

Vairāk par projektu