Inese Suija-Markova dalīsies VRI veiksmes stāstā

Šodien, 10.novembrī, Vides risinājumu institūta (VRI) izpilddirektore Inese Suija-Markova Finanšu ministrijas (FM) rīkotajā seminārā „ES fondi – augam kopā!” runās par VRI labo praksi Eiropas Savienības (ES) finansējuma efektīvā izmantošanā. Seminārs norisināsies Smiltenē.

Apmeklētāji varēs gan noklausīties VRI stāstu, gan uzdot jautājumus un iegūt papildu informāciju par VRI pieredzi. Lai sniegtu praktisku ieskatu par investīciju iespējām ES fondu ieviešanas administrēšanā, seminārā uzstāsies iesaistīto iestāžu un institūciju eksperti. Katram interesentam būs iespēja saņemt informāciju par jaunajā finansēšanas periodā pieejamajiem ES Kohēzijas politikas līdzekļiem un to efektīvas izmantošanas iespējām uzņēmējdarbības un pašvaldību attīstīšanā.

„ES fondi – augam kopā!” semināru programma veidota tā, lai koncentrēti sniegtu visaptverošu priekšstatu par sasniegtajiem rezultātiem 2007.-2013.gada plānošanas periodā un jaunajām ES finansējuma piesaistīšanas iespējām. Semināru cikls aizsāksies 10.novembrī Smiltenē un turpināsies 14.novembrī Jelgavā, 19.novembrī Daugavpilī un 24.novembrī Ventspilī, bet noslēgsies 26.novembrī Rīgā.

Papildu informācija par semināru pieejama šeit.