Pagarinām pieteikšanos Eiropas Kosmosa Aģentūras kursam par satelītu datu apstrādi un pielietošanu

No šā gada 5. līdz 9. septembrim Cēsīs norisināsies pirmais Eiropas Kosmosa Aģentūras (EKA) apmācību kurss Latvijā “Radara un optisko satelītu datu apstrāde un pielietojumi”. Pieteikšanās apmācībām pagarināta līdz 2016.gada 21.jūnija plkst. 12:00!

"EKA

Kursa dalībniekiem būs iespēja apgūt jaunāko EKA satelītu (Sentinel-1 un Sentinel-2) datu apstrādes tehnikas un pielietojumus. Kursu vadīs pasaules līmeņa pasniedzēju komanda un attālās izpētes eksperti no Šveices, Itālijas, Vācijas un Beļģijas.

Kursam aicināti pieteikties pētnieki, maģistrantūras un doktorantūras studenti, kā arī speciālisti, kuri ikdienas darbā izmanto zemes novērošanas tehnoloģijas un/ vai datus. Dalība kursā ir bez maksas. Mācību materiālu, kafijas paužu un kultūras pasākumu izmaksas segs kursa organizatori.

Pieteikšanos iespējams veikt, sūtot CV un motivācijas vēstuli angļu valodā uz e-pastu guna.datava@videsinstituts.lv. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Kursa dalībnieku pieteikumus izvērtēs EKA speciālisti un kursa lektoru komanda, kas dos iespēju 30 labāko pieteikumu autoriem apmeklēt apmācības.

Papildu informācija par kursa programmu un pieteikšos pieejama šeit