Vakances

Šeit atradīsi mūsu aktuālās vakances. Vienmēr esam atvērti sadarbībai ar jauniem, aizrautīgiem talantiem. Ja vēlies būt daļa VRI komandas, sazinies ar mums!

Vides risinājumu institūtam un SIA “Field and Forest” kopīgi attīstot jaunu ārstniecības un aromātisko augu pārstrādes virzienu –ekstrakciju–, aicinām komandā produktu izstrādes speciālistu!

Vides risinājumu institūtam un SIA “Field and Forest” kopīgi attīstot jaunu ārstniecības un aromātisko augu pārstrādes virzienu –ekstrakciju–, aicinām komandā pārtikas tehnologu!

Vides risinājumu institūtam un SIA “Field and Forest” kopīgi attīstot jaunu virzienu – ekstrakciju –, aicinām komandā laborantu darbam ārstniecības un aromātisko augu pārstrādes laboratorijā!

Vides risinājumu institūtam un SIA “Field and Forest” kopīgi attīstot jaunu virzienu – ekstrakciju –, aicinām komandā kvalitātes speciālistu!

Vides risinājumu institūts ir starptautiska organizācija, kas pēta un izstrādā risinājumus ilgtspējīgai saimniekošanai. Aicinām komandai pievienoties Latvijas vai ārvalstu pēcdoktorantu vides attālās izpētes jomā. 

Vides risinājumu institūts ir starptautiska organizācija, kas pēta un izstrādā risinājumus ilgtspējīgai saimniekošanai. Aicinām komandai pievienoties Latvijas vai ārvalstu pēcdoktorantu ūdeņu ekoloģijas jomā.