VRI aicina piedalīties darbnīcā par otrreizēju atkritumu izmantošanu

Vides risinājumu institūts aicina piedalīties darbnīcā WasteArt, kas norisināsies 2018.gada 2.novmebrī Dabas un tehnoloģiju parkā "Urda" (Adrese: "Stūrīši", Daibe). Darbnīcas laikā bus iespējams caur izglītojošām darbnīcām un lekcijām attīstīt ideju par atkritumu audita ieviešanu skolās un bērnudārzos, attīstīt radošu mākslas un komunikācijas kampaņu par atkritumu samazināšanu un atkārtotu izmantošanu, kā arī piedalīties ekskursijā kompleksā "Urda". 

Pasākuma programma: 

""

Darbnīca norisināsies angļu valodā. 

Interesentus lūdzam sūtīt pieteikumus līdz 26.oktobrim plkst. 17:00 uz e-pastu guna.datava@videsinstituts.lv

Darbnīcu organizē Vides risinājumu institūts un projekta WasteArt partneri – Vidzemes plānošanas reģions, SIA "ZAAO", Tipu Nature School, Voru pašvaldība, MoKS kultūras un mākslas rezidenču centrs. 

WasteArt darbnīca ir daļa no projekta "Otrreizēja atkritumu izmantošana, pielietojot mākslu un amatniecību" (WasteArt) Nr.Est-Lat65. Projektu finansiāli atbalsta ERAF Igaunijas-Latvijas pārrobežu programmas Interreg V-A ietvaros un līdzfinansē projekta partneri. Šīs darbnīcas apraksts atspoguļo tikai tā autoru viedokli, programmas vadošā iestāde nav atbildīga par to, kā šī informācija var tikt interpretēta vai izmantota. 

Vides risinājumu institūts ir starptautiska pētniecības, attīstības un inovāciju organizācija. Tajā apvienojušies dažādu nozaru eksperti un speciālisti, kas, pielietojot jaunākās tehnoloģijas un zināšanas, izstrādā risinājumus ar dabas resursu apsaimniekošanu saistītiem izaicinājumiem.