VRI izsludina pieteikšanos starptautiskajai vasaras skolai par ezeru ekosistēmu pētniecību un apsaimniekošanu

""

No šā gada 24.augusta līdz 2.septembrim Gaujas nacionālajā parkā norisināsies Vides risinājumu institūta (VRI) organizētā vasaras skola “Ezeru ekosistēmu pētniecība un apsaimniekošana”, kurai aicināti pieteikties maģistrantūras un doktorantūras studenti ar interesi dabaszinātņu, inženierzinātņu, mežsaimniecības vai lauksaimniecības jomā.

""

Starptautiskas pasniedzēju komandas vadībā vasaras skolas laikā būs iespēja apgūt praktiskas iemaņas ezeru izpētē, kā arī, sadarbojoties ar uzņēmējiem, vietējiem iedzīvotājiem un pašvaldību, dalībniekiem būs iespēja izstrādāt rekomendācijas ezera apsaimniekošanai. Apvienojot dažādu jomu speciālistus un pētniekus, vasaras skola darbosies kā inkubators starpdisciplināras ezeru pētniecības pieejas attīstīšanai. Vasaras skolas dalībnieki pētīs Ungura ezeru, iepazīstot to gan no zinātnieku, gan apsaimniekotāju skatu punkta. Organizatori dalībniekiem nodrošinās naktsmītnes un ēdināšanu.

Vasaras skolai iespējams pieteikties līdz 24.jūlijam, sūtot savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi lidlauks@videsinstituts.lv un e-pasta tematā norādot “Vasaras skola Latvijā 2017”.  

Vasaras skolu atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds Interreg Baltijas jūras reģiona programmas ietvaros, Cēsu novada pašvaldība, Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte un a/s “RIX Technologies”.

Kontaktu informācija:

VRI vadošais pētnieks Matīss Žagars

Mob.t. 29218057

E-pasts: matiss.zagars@videsinstituts.lv