VRI pagarina pieteikšanos starptautiskajai vasaras skolai par ezeru ekosistēmu pētniecību un apsaimniekošanu

No šā gada 24.augusta līdz 2.septembrim Gaujas nacionālajā parkā norisināsies Vides risinājumu institūta (VRI) organizētā vasaras skola “Ezeru ekosistēmu pētniecība un apsaimniekošana”. Pieteikšanās vasaras skolai pagarināta līdz 9.augustam.

Vasaras skolai aicināti pieteikties maģistrantūras un doktorantūras studenti ar interesi dabaszinātņu, inženierzinātņu, mežsaimniecības vai lauksaimniecības jomā. Pieteikties iespējams, sūtot savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi lidlauks@videsinstituts.lv

Starptautiskas pasniedzēju komandas vadībā vasaras skolas laikā būs iespēja apgūt praktiskas iemaņas ezeru izpētē, kā arī, sadarbojoties ar uzņēmējiem, vietējiem iedzīvotājiem un pašvaldību, izstrādāt rekomendācijas ezera apsaimniekošanai. Apvienojot dažādu jomu speciālistus un pētniekus, vasaras skola darbosies kā inkubators starpdisciplināras ezeru pētniecības pieejas attīstīšanai. Vasaras skolas dalībnieki pētīs Ungura ezeru, iepazīstot to gan no zinātnieku, gan apsaimniekotāju skatu punkta. Organizatori dalībniekiem nodrošinās naktsmītnes un ēdināšanu.

Vairāk par vasaras skolu iespējams uzzināt šeit

Vasaras skolu atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds Interreg Baltijas jūras reģiona programmas ietvaros, Cēsu novada pašvaldība, Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte un a/s “RIX Technologies”.